The 360° Project: CU x Panos Manaras
![The 360° Project: CU x Panos Manaras](/Content/Files/Event_Photos/the_360_project_cu_x_panos_manaras/CF446C479E0C641FADD08D2EF90B116B.jpg)
Το youtube και το Facebook εγκαινίασαν πριν από λίγο καιρό τα 360˚ videos και το Vodafone CU προκάλεσε τον Πάνο Μανάρα να μας δείξει μία μέρα του μέσα σε 360 μοίρες. Σε λιγότερο από δύο λεπτά ο Πάνος μαζί με μερικά μέλη του Bogiatiland μας ξεναγούν στην Αθήνα. Με οδηγό το BMX και μερικά γνωστά spots ο Πάνος διασχίζει την Αθήνα από το Skate Plaza μέχρι το κέντρο. Το μόνο που έχεις να κάνεις εσύ είναι να πατήσεις το play και να κυνηγήσεις το action. Enjoy.
ps1: Για καλύτερη εμπειρία το video να το δείτε από το Smartphone σας.
ps2: Για ακόμα καλύτερη εμπειρία το video να το δείτε με το Oculus σε κάποιο πανεπιστήμιο της Αθήνας
![The 360° Project: CU x Panos Manaras video](/Content/img/video-frame-01.jpg)